
I dagens arbeidsmarked er det stor konkurranse. For å både tiltrekke og beholde ansatte må vi å skape en arbeidskultur som fremmer trivsel, engasjement og effektivitet, gjennom hele medarbeiderreisen.
I samarbeid med HR Norge har vi gleden av å invitere deg til våre fine lokaler i Frydenbøgården. Vi deler våre erfaringer ved å jobbe strategisk med å skape et godt fysisk arbeidsmiljø, i tillegg til å utnytte relevant teknologi. Alt for å skape en attraktiv arbeidsplass.
Dette arrangementet passer for deg som er leder eller jobber med HR.
Dagens program
Erik Samsonsen, Regionsdirektør Atea
Erik leder 220 ansatte fra Bergen i Sør til Molde i Nord. Han er tidligere kåret til årets ledertalent i Bergen og sterk forkjemper for kulturbygging og utvikling av medarbeidere.
Hvilken rolle har kontoret som arena for samspill, kulturbygging og lederskap? Erik deler sine tanker og erfaringer.
Kristoffer Hopsdal, Digital Byggutvikler & Human Teknolog Atea
Kristoffer jobber daglig sammen med ledergrupper i virksomheter på tvers av hele Norge og har selv lang ledererfaring. Kristoffer sitter også i styret i Proptech Innovation.
Hvordan kan teknologi hjelpe oss med å ta vare på, motivere og utvikle vår viktigste ressurs – nemlig våre medarbeidere?