Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card - Nettverksadapter - PCIe - 1000Base-FX

StarTech.com PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card - Nettverksadapter - PCIe - 1000Base-FX

StarTech.com - PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card

Art no: PEX1000MMSC2
  • Nettverksadapter
  • Fibre Channel
  • Dataoverføringshastighet: 1 Gbps

2 103,-