Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Pro Optix XFP-10G-CWDM-47-40-O - XFP-transceivermodul (tilsvarer: Cisco XFP-10G-CWDM-47-40) - 10 GigE - CWDM - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1470 nm

Pro Optix - Kobbertransceivere - XFP-10G-CWDM-47-40-O

Art no: 10241
  • XFP-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet