Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

Mellanox - QSFP28-sender-/mottakerenhet (tilsvarer: Mellanox MMS1C10-CM) - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-PSM4 - MPO-multimodus - opp til 500 m - 1310 nm - for PRIMERGY CX2550 M5, CX2560 M5, RX2520 M5, RX2530 M5, RX2530 M6, RX2540 M6, TX2550 M5

Mellanox - QSFP28-sender-/mottakerenhet (tilsvarer: Mellanox MMS1C10-CM) - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-PSM4 - MPO-multimodus - opp til 500 m - 1310 nm - for PRIMERGY CX2550 M5, CX2560 M5, RX2520 M5, RX2530 M5, RX2530 M6, RX2540 M6, TX2550 M5

Fujitsu

Art no: S26361-F4052-L801
  • QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 100 Gbps
  • 100 Gigabit Ethernet

71 045,-