Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, Fibre Channel - 1000Base-LX, Fiberkanal - LC-enkeltmodus / LC-multimodus - opp til 10 km - 1310 nm

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, Fibre Channel - 1000Base-LX, Fiberkanal - LC-enkeltmodus / LC-multimodus - opp til 10 km - 1310 nm

Fiberworks

Art no: SFP-1000BASE-LXD-FN
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 1.25 Gbps
  • Fibre Channel, Gigabit Ethernet

223,-