Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Catalyst ESS9300, Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010

Cisco - Optiske Transceivere

Art no: SFP-10G-LR=
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet