Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Black Box Hardened Media Converter Switch 24-VDC - Fibermedieomformer - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC flermodus - opp til 550 m - 850 nm

Black Box - Optiske Transceivere - Hardened Media Converter Switch 24-VDC

Art no: LBH2001A-H-SC-24
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • Dataoverføringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Ethernet