Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

PLANET MGB-SX - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - SFP (mini-GBIC) - opp til 550 m - 850 nm

Planet Technology - Optiske Transceivere - PLANET Technology MGB-SX

Art no: MGB-SX
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

258,-