Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

ZeeVee - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1...

ZeeVee - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1...

ZeeVee

Art no: Z4KSFP10G31-10K
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

2 157,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    ZeeVee - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Optical Monitoring (DOM) støtte
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x 10Gb Ethernet - LC single-mode