Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

ZeeVee - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1...

ZeeVee - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1...

ZeeVee

Art no: Z4KSFP10G31-10K
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

2 237,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    ZeeVee - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Optical Monitoring (DOM) støtte
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x 10Gb Ethernet - LC single-mode