Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - LC-enkeltmod...

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - LC-enkeltmod...

Ubiquiti

Art no: UF-SM-10G-20
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (3)

8 136,-

Ønsker du finansiering?

260,-/måned

Spesifikasjon