Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000...

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000...

Ubiquiti

Art no: UF-SM-1G-S
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Gigabit Ethernet

På lager (210)

390,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Pakket mengde

    2 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-BiDi
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Pakket mengde

    2 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Kabelføringstype

    1000Base-BiDi
  • Datakjedeprotokoll

    GigE