Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

TP-LINK TL-SM311LS - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - fiberoptisk - LC-enke...

TP-LINK TL-SM311LS - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - fiberoptisk - LC-enke...

TP-LINK

Art no: TL-SM311LS
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps

Ikke på lager

198,-

Spesifikasjon

Produktark

  • Produktbeskrivelse

    TP-Link TL-SM311LS - SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    Fiberoptisk
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    Fiberoptisk
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Statusindikatorer

    Status
  • Egenskaper

    Full dupleks-funksjon
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x nettverk - LC single-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    Plug and Play, FCC
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90%