Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

TP-LINK TL-SM311LM - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - ...

TP-LINK TL-SM311LM - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - ...

TP-LINK - TP-Link TL-SM311LM

Art no: TL-SM311LM
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

227,-

Spesifikasjon

Produktark

  • Produktbeskrivelse

    TP-Link TL-SM311LM - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Statusindikatorer

    Status
  • Egenskaper

    Full dupleks-funksjon
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    Plug and Play, FCC
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90%
Cookie Settings