Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

TP-LINK MC220L - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Ba...

TP-LINK MC220L - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Ba...

TP-LINK

Art no: MC220L
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (87)

307,-

Spesifikasjon

Produktark

  • Produktbeskrivelse

    TP-Link MC220L - fibermedieomformer - GigE
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SFP (mini-GBIC)
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm / 1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    9.5 cm x 7.3 cm x 2.7 cm
  • Designet for

    P/N: TL-MC1400
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm / 1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Flytkontroll, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), full dupleksmodus
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Utvidelsesspor

    1 (total) / 1 (ledig) x SFP (mini-GBIC)
  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    9.5 cm
  • Dybde

    7.3 cm
  • Høyde

    2.7 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    40 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90%
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    P/N: TL-MC1400