Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

TP-LINK MC112CS - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100B...

TP-LINK MC112CS - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100B...

TP-LINK

Art no: MC112CS
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 100 Mbps
  • Ethernet; Fast Ethernet

På lager (16)

398,-

Spesifikasjon

Produktark

  • Produktbeskrivelse

    TP-Link MC112CS - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 (TX) / 1550 (RX) nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    20 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    9.5 cm x 7.3 cm x 2.7 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 (TX) / 1550 (RX) nm
  • Maks. overføringsdistanse

    20 km
  • Statusindikatorer

    Kollisjonsstatus, portdupleksmodus, strøm, lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    Flytkontroll, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    9.5 cm
  • Dybde

    7.3 cm
  • Høyde

    2.7 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    40 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90%