Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com Juniper CTP-SFP-1GE-LX Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE...

StarTech.com Juniper CTP-SFP-1GE-LX Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE...

StarTech.com - Juniper CTP-SFP-1GE-LX Compatible SFP Module - 1000BASE-LX 1GE 1GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver 10km DDM

Art no: CTPSFP1GELXS
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
Ikke på lager

574,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com Juniper CTP-SFP-1GE-LX Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE SFP 1GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - 10km DDM - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Juniper CTP-SFP-1GE-LX
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere SFP-Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC-enkeltmodus hunn x 2
  • Diverse

  • MTBF

    53,972,659 timer
  • Tilpassede standarder

    MSA
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Juniper CTP-SFP-1GE-LX
  • Strømforsyning

  • Strømforbruk ved drift

    1.3 watt
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - levetid
Cookie Settings