Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com HPE JD094B-BX-U Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX - 10 GbE Gig...

StarTech.com HPE JD094B-BX-U Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX - 10 GbE Gig...

StarTech.com - HPE JD094B-BX-U Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX 10 GbE Gigabit Ethernet BiDi Single Mode Fiber (SMF) Transceiver

Art no: JD094B-BX-U-ST
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (2)

1 501,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com HPE JD094B-BX-U Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX - 10 GbE Gigabit Ethernet BiDi Single Mode Fiber (SMF) Transceiver Module - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-BX
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1270 nm / 1330 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP JD094B-BX-U
  • Dimensjoner (BxDxH)

    5.84 cm x 1.39 cm x 1.26 cm
  • Vekt

    24 g
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • Designet for

    HP A5830AF-48G; HPE 12504, 5120-48G-PoE+, 5500-24G-PoE+-4SFP, 5500-24G-SFP, 5500-48G-4SFP, 5810-48G, 5900AF-48G-4XG-2QSFP+, 5900AF-48XG-4QSFP+, 5900AF-48XGT-4QSFP+, 5920AF-24XG; FlexFabric 1.92, 11908-V, 12902E
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-BX
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1270 nm / 1330 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Full dupleksmodus, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-BX - LC-enkeltmodus hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    MSA
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP JD094B-BX-U
  • Strømforsyning

  • Strømforbruk ved drift

    1.3 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    5.84 cm
  • Dybde

    1.39 cm
  • Høyde

    1.26 cm
  • Vekt

    24 g
  • Størrelser og vekt (forsendelse)

  • Fraktbredde

    9 cm
  • Fraktdybde

    11.5 cm
  • Frakthøyde

    3.1 cm
  • Fraktvekt

    50 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - levetid
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HP A5830AF-48G Switch HPE 12504 AC Switch Chassis, 5120-48G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 5810-48G Switch, 5900AF-48G-4XG-2QSFP+ Switch, 5900AF-48XG-4QSFP+ Switch, 5900AF-48XGT-4QSFP+ Switch, 5920AF-24XG Switch HPE FlexFabric 1.92 Tbps Type D Fabric Module, 11908-V Switch Chassis, 12902E Switch Chassis
Cookie Settings