Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Module - Lifetime Warranty - SFP (mini-...

StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Module - Lifetime Warranty - SFP (mini-...

StarTech.com

Art no: J4858CST
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

527,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Module - Lifetime Warranty - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP J4858C
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.3 cm x 5.7 cm x 1.4 cm
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • Designet for

    HP Switch 2910al-24, Switch 2910al-48; HPE 1700, 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2610, 2810, 2910, 3500, 6120, 6200, 6600, Switch 1800-24, Switch 2900-24, Switch 2900-48, Switch 8212, Switch vl 4-port, Switch XL 10/100/1000, V1400, vl 20; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406, Switch 5400zl 24
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Farge

    Sølv
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Egenskaper

    Full dupleks-funksjon, halv dupleksmodus, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    UL, FCC, RoHS, MSA
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP J4858C
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.3 cm
  • Dybde

    5.7 cm
  • Høyde

    1.4 cm
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - levetid
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Driftsfuktighet

    30 - 75%
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HP 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module, EP Redundant Management Module, Switch 2510-24, Switch 2510-48, Switch 2510G-24, Switch 2510G-48, Switch 2610-24, Switch 2610-24/12-PWR, Switch 2610-24-PWR, Switch 2610-48, Switch 2610-48-PWR, Switch 2910al-24G-PWR, Switch 2910al-48G-PWR HPE 1700-24 Switch, 1810-24 v2, 1810-24G Switch, 1810-8 v2, 1910-8G Switch, 1910-8G-PoE+ (180W) Switch, 1910-8G-PoE+ (65W) Switch, 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module, 2610-24 Switch, 2610-24-PoE Switch, 2610-24-PPoE Switch, 2610-48 Switch, 2610-48-PoE Switch, 2810-24G Switch, 2810-48G Switch, 2910-24G al Switch, 2910-24G-PoE+ al Switch, 2910-48G al Switch, 2910-48G-PoE+ al Switch, 3500-24G-PoE yl Switch, 3500-48G-PoE yl Switch, 6120XG Blade Switch, 6200-24G-mGBIC yl Switch, 6600-24G, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G, 6600-48G-4XG Switch, Switch 1800-24G, Switch 2600-8-PWR, Switch 2626, Switch 2626-PWR, Switch 2650, Switch 2650-PWR, Switch 2824, Switch 2848, Switch 2900-24G, Switch 2900-48G, Switch 3400cl-24G, Switch 3400cl-48G, Switch 6108, Switch 8212zl, Switch fl 10-Port Mini-GBIC Interface Module, Switch gl 10/100/1000 Module, Switch gl Mini-GBIC Module, Switch vl 4-port Mini-GBIC Module, Switch XL 10/100/1000 Module, Switch xl Mini-GBIC Module, V1400-24G Switch, vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch HPE Aruba 2530-24G, 2530-24G-PoE+, 2530-48G, 2530-48G-PoE+, 2530-48-PoE+, 2930F 24G 4SFP, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl, Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module