Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

StarTech.com Gigabit Ethernet SM Fiber Media Converter SC 40 km - 1000 Mbps -...

StarTech.com Gigabit Ethernet SM Fiber Media Converter SC 40 km - 1000 Mbps -...

StarTech.com

Art no: ET91000SM402
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

4 991,-

Ønsker du finansiering?

160,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com Gigabit Ethernet SM Fiber Media Converter SC 40 km - 1000 Mbps - fibermedieomformer - GigE
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Lokalisering

    Nord-Amerika, Storbritannia, Europa
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Strømforsyning

    AC 120/230 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    9.5 cm x 16 cm x 2 cm
  • Vekt

    0.6 kg
  • Fabrikantgaranti

    2 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Farge

    Svart
  • Lokalisering

    Nord-Amerika, Storbritannia, Europa
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Egenskaper

    Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus, robust
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-SX - SC single-mode hunn x 2
  • Diverse

  • MTBF

    65,000 timer
  • Tilpassede standarder

    Plug and Play, FCC, RoHS
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Påkrevd nettspenning

    AC 120/230 V
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    9.5 cm
  • Dybde

    16 cm
  • Høyde

    2 cm
  • Vekt

    0.6 kg
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 2 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90%