Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com Citrix EW3P0000559 Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE SFP...

StarTech.com Citrix EW3P0000559 Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE SFP...

StarTech.com - Citrix EW3P0000559 Compatible SFP Module - 1000BASE-LX 1GE 1GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver 10km DDM

Art no: EW3P0000559-ST
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
Ikke på lager

443,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com Citrix EW3P0000559 Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE SFP 1GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - 10km DDM - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Citrix EW3P0000559
  • Dimensjoner (BxDxH)

    5.56 cm x 1.37 cm x 1.25 cm
  • Vekt

    18 g
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere SFP-Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC-enkeltmodus hunn x 2
  • Diverse

  • MTBF

    634,210,013 timer
  • Tilpassede standarder

    MSA
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Citrix EW3P0000559
  • Strømforsyning

  • Strømforbruk ved drift

    1.3 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    5.56 cm
  • Dybde

    1.37 cm
  • Høyde

    1.25 cm
  • Vekt

    18 g
  • Størrelser og vekt (forsendelse)

  • Fraktbredde

    9 cm
  • Fraktdybde

    11.5 cm
  • Frakthøyde

    3.1 cm
  • Fraktvekt

    50 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - levetid
Cookie Settings