Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com Cisco SFP-10G-ZR-S Comp. SFP+ Module - 10GBASE-ZR - 10GE Gigabit...

StarTech.com Cisco SFP-10G-ZR-S Comp. SFP+ Module - 10GBASE-ZR - 10GE Gigabit...

StarTech.com - Cisco SFP-10G-ZR-S Comp. SFP+ Module - 10GBASE-ZR 10GE Gigabit Ethernet 10GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver

Art no: SFP-10G-ZR-S-ST
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
Ikke på lager

8 924,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com Cisco SFP-10G-ZR-S Comp. SFP+ Module - 10GBASE-ZR - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ 10GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-ZR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco SFP-10G-ZR-S
  • Dimensjoner (BxDxH)

    5.84 cm x 1.39 cm x 1.37 cm
  • Vekt

    24 g
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • Designet for

    Cisco 16, 4, 8, Generic Expansion Module, Unified Port Expansion Module; 250 Series; Catalyst 2360, Blade Switch 31XX, Switch Module 3110; Nexus 2148, 2232PP 10, 22XX, 30XX, 31XX, 3548, 4001, 50XX, 55XX, 7000, 7000 48, 8, 93180, 93XX; ONE Nexus 55XX; UCS 2104, 2208, 6140, 62XX, C4200
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-ZR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-ZR - LC-enkeltmodus hunn x 2
  • Diverse

  • MTBF

    426,514,897 timer
  • Tilpassede standarder

    MSA
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco SFP-10G-ZR-S
  • Strømforsyning

  • Strømforbruk ved drift

    1 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    5.84 cm
  • Dybde

    1.39 cm
  • Høyde

    1.37 cm
  • Vekt

    24 g
  • Størrelser og vekt (forsendelse)

  • Fraktbredde

    9 cm
  • Fraktdybde

    11.5 cm
  • Frakthøyde

    3.1 cm
  • Fraktvekt

    50 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - levetid
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco 16-port 1/10GE Ethernet/FCoE module, 4-port 10 GE/4-port 4Gb FC, 8-Port Fibre Channel plus 8-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet and FCoE Module, Generic Expansion Module, Unified Port Expansion Module Cisco 250 Series SG250X-48P Cisco Catalyst 2360-48TD-S, Blade Switch 3120X for HP, Blade Switch 3130X for Dell M1000e with IP Base, Switch Module 3110X for IBM BladeCenter w/ IP Base Cisco Nexus 2148T Fabric Extender, 2224TP Fabric Extender, 2232PP 10GE Fabric Extender, 2232TM Fabric Extender, 2248TP GE Fabric Extender, 2248TP-E GE Fabric Extender, 3048 Reversed Airflow, 3048 Reversed Airflow LAN Enterprise License Bundle, 3048 Standard Airflow LAN Enterprise License Bundle, 3048TP-1GE, 3064-E, 3064PQ, 3064PQ Front-to-Back Airflow LAN Enterprise License Bundle, 3064-X, 3132Q, 3132Q-X, 3172PQ, 3548, 3548x, 4001I Switch Module for IBM Blade Center, 5010, 5010 OSM version, 5020, 5548 Storage Solutions Bundle, 5548P, 5548UP, 5596UP, 7000 48-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet F2-Series Module, 7000 Enhanced F2-Series 48-Port Fiber 1 and 10 Gigabit Ethernet Module, 7000 Series 32-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet Module, 7000 Series 32-Port 10 Gigabit Ethernet Module with XL Option, 7000 Series 32-Port 10Gb Ethernet Module with 80Gbps Fabric, 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with XL Option, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E Cisco ONE Nexus 5548UP, 5596UP Cisco UCS 2104XP Fabric Extender, 2208XP Fabric Extender, 6140XP Fabric Interconnect, 6200 Series 16-port 10Gb Unified Port Expansion Module, 6248UP Fabric Interconnect, C4200 Rack Server Chassis
Cookie Settings