Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S Compatible SFP+ Module - Lifetime Warranty - ...

StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S Compatible SFP+ Module - Lifetime Warranty - ...

StarTech.com

Art no: SFP10GSRSST
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (12)

3 175,-

Ønsker du finansiering?

102,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S Compatible SFP+ Module - Lifetime Warranty - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco SFP-10G-SR-S
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.39 cm x 5.84 cm x 1.26 cm
  • Vekt

    30 g
  • Fabrikantgaranti

    2 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Farge

    Sølv
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Egenskaper

    Full dupleksmodus, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC multi-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    UL, FCC, RoHS, MSA
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco SFP-10G-SR-S
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.39 cm
  • Dybde

    5.84 cm
  • Høyde

    1.26 cm
  • Vekt

    30 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 2 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95%