Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com Cisco QSFP-40GE-LR4 Comp. QSFP+ Module - 40GBASE-LR4 - 40GE Giga...

StarTech.com Cisco QSFP-40GE-LR4 Comp. QSFP+ Module - 40GBASE-LR4 - 40GE Giga...

StarTech.com - Cisco QSFP-40GE-LR4 Comp. QSFP+ Module - 40GBASE-LR4 40GE Gigabit Ethernet 40GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver

Art no: QSFP-40GE-LR4-ST
  • QSFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet
Ikke på lager

10 638,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com Cisco QSFP-40GE-LR4 Comp. QSFP+ Module - 40GBASE-LR4 - 40GE Gigabit Ethernet 40GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN
  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    40GBase-LR4
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1270-1330 nm
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco QSFP-40GE-LR4
  • Dimensjoner (BxDxH)

    12.2 cm x 1.83 cm x 0.85 cm
  • Vekt

    49 g
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    40GBase-LR4
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1270-1330 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 40GBase-LR4 - LC-enkeltmodus hunn x 2
  • Diverse

  • MTBF

    244,610,583 timer
  • Tilpassede standarder

    MSA
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco QSFP-40GE-LR4
  • Strømforsyning

  • Strømforbruk ved drift

    1.3 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    12.2 cm
  • Dybde

    1.83 cm
  • Høyde

    0.85 cm
  • Vekt

    49 g
  • Størrelser og vekt (forsendelse)

  • Fraktbredde

    12 cm
  • Fraktdybde

    20.5 cm
  • Frakthøyde

    3.5 cm
  • Fraktvekt

    60 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - levetid
Cookie Settings