Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com 4m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - OS1 - LC to LC Fiber Patch Cable (SMFIBLCLC4) - Koblingskabel - LC-enkeltmodus (hann) til LC-enkeltmodus (hann) - 4 m - fiberoptisk - dupleks - 9 / 125 micron - OS1 - formstøpt - gul - for P/N: SFP100BBXDST, SFP100BBXUST, SFP10GBBXDST, SFP10GBBXUST, SFP10GBLRST, SFP10GBZRST

StarTech.com 4m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - OS1 - LC to LC Fiber Patch Cable (SMFIBLCLC4) - Koblingskabel - LC-enkeltmodus (hann) til LC-enkeltmodus (hann) - 4 m - fiberoptisk - dupleks - 9 / 125 micron - OS1 - formstøpt - gul - for P/N: SFP100BBXDST, SFP100BBXUST, SFP10GBBXDST, SFP10GBBXUST, SFP10GBLRST, SFP10GBZRST

485,-