Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - LC/LC - ...

StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - LC/LC - ...

StarTech.com

Art no: FIBLCLC3
  • Fiberoptisk
  • 3 m

På lager (21)

210,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - LC/LC - koblingskabel - 3 m
  • Type

    Koblingskabel
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    3 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    62,5 / 125 mikroner
  • Kontakt

    LC multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    LC multimodus - hann
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Kjerne/mantel-diameter

    62,5 / 125 mikroner
  • Lengde

    3 m
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    LC multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    LC multimodus - hann
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset livstidsgaranti