Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/LC - OM1 - LC to LC Fiber Patch Cable (FIBLCLC2) - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - dupleks - 62,5 / 125 mikroner - oransje

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/LC - OM1 - LC to LC Fiber Patch Cable (FIBLCLC2) - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - dupleks - 62,5 / 125 mikroner - oransje

238,-