Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/ST - OM2 - LC to ST Fiber Patch Cable - Koblingskabel - ST flermodus (hann) til LC multimodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - dupleks - 50 / 125 mikroner - OM2 - formstøpt - oransje - for P/N: MCM1110MMLC

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/ST - OM2 - LC to ST Fiber Patch Cable - Koblingskabel - ST flermodus (hann) til LC multimodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - dupleks - 50 / 125 mikroner - OM2 - formstøpt - oransje - for P/N: MCM1110MMLC

StarTech.com - 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 LSZH LC/ST OM2 LC to ST Patch

Art no: 50FIBLCST1
  • Fiberoptisk
  • Lengde: 1 m
  • Farge: Oransje

209,-