StarTech.com 1m (3ft) LC to LC (UPC) OM5 Multimode Fiber Optic Cable, 50/125µm Duplex LOMMF Zipcord, VCSEL, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord - Koblingskabel - LC/UPC-multimodus (hann) til LC/UPC-multimodus (hann) - 1 m - 2.9 mm - fiberoptisk - dupleks - 50 / 125 mikroner - OM5 - halogenfri, up to 100 Gbps data transfer rate - grønn

StarTech.com - Multimodusfiberkabler - 1m (3ft) LC to (UPC) OM5 Multimode Fiber Optic Cable, 50/125µm Duplex LOMMF Zipcord, VCSEL, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Patch Cord

Art no: LCLCL-1M-OM5-FIBER
  • Fiberoptisk
  • 1 m
  • Grønn
  • Type høyrekontakt: LC/UPC-multimodus
  • Type venstrekontakt: LC/UPC-multimodus
  • Kjønn høyre kontakt : Hann
  • Kjønn venstre kontakt: Hann