Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com 15m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - Aqua - 50/125 - LSZH Fiber Optic Cable - 10Gb (A50FBLCLC15) - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 15 m - fiberoptisk - dupleks - 50 / 125 mikroner - OM3 - halogenfri - akvamarin - for P/N: SV565FXHD4KU

StarTech.com 15m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - Aqua - 50/125 - LSZH Fiber Optic Cable - 10Gb (A50FBLCLC15) - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 15 m - fiberoptisk - dupleks - 50 / 125 mikroner - OM3 - halogenfri - akvamarin - for P/N: SV565FXHD4KU

897,-