Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC ...

StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC ...

På lager (7)

521,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - OS1 - LC to LC Fiber Patch Cable (SMFIBLCLC10) - koblingskabel - 10 m - gul
  • Type

    Koblingskabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Egenskaper

    Formstøpt
  • Lengde

    10 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    2 x LC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x LC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Gul
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • Designet for

    P/N: GLCEXSMDST, GLCLHSMDSTTA, GLCLXSMRGDST, GLCZXSMRGDST, JD119BST, MASFP1GBLX10, QSFP40GLR4S, QSFP40GLR4ST, QSFP40LR4ST, QSFP40SR4ST, SFP100BBXDST, SFP100BBXUST, SFP100BEXST, SFP100BLHST, SFP100BLXST, SFP100BZXST, SFP10GBBXDST, SFP10GBBXUST, SFP10GBERST, SFP10GBLRST, SFP10GBZRST, SFP1GELXST
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Fiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Formstøpt
  • Lengde

    10 m
  • Farge

    Gul
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x LC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x LC-enkeltmodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset livstidsgaranti
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    P/N: ET91000SM10, ET91000SM20, EXSFP1GELXST, GLCEXSMDST, GLCLHSM10PST, GLCLHSMD10ST, GLCLHSMDST, GLCLHSMDSTTA, GLCLXSMRGDST, GLCZXSMRGDST, J4859C10PKST, J4859CST, JD119BST, MASFP1GBLX10, QSFP40GLR4S, QSFP40GLR4ST, QSFP40LR4ST, QSFP40SR4ST, SFP100BBXDST, SFP100BBXUST, SFP100BEXST, SFP100BLHST, SFP100BLXST, SFP100BZXST, SFP10GBBXDST, SFP10GBBXUST, SFP10GBERST, SFP10GBLRST, SFP10GBZRST, SFP1GELXST, SFPG1320C, SFPGLCLHSMST
Cookie Settings