Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

StarTech.com HP J9151A Compatible SFP+ Module - Lifetime Warranty - SFP+ tran...

StarTech.com HP J9151A Compatible SFP+ Module - Lifetime Warranty - SFP+ tran...

StarTech.com

Art no: J9151AST
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • Ethernet; 10 Gigabit Ethernet; Fast Ethernet; Gigabit Ethernet

På lager (3)

4 053,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com HP J9151A Compatible SFP+ Module - Lifetime Warranty - SFP+ transceivermodul - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, 10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP J9151A
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.3 cm x 5.7 cm x 1.4 cm
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • Designet for

    HP SFP+ zl Module Rack Shippable; HPE 2-Port SFP+/ 2-Port CX4 10GbE yl Module, 6120XG Blade Switch, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G-4XG Switch, SFP+ zl; HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Farge

    Sølv
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, 10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Full dupleks-funksjon, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    UL, FCC, RoHS, MSA
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP J9151A
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.3 cm
  • Dybde

    5.7 cm
  • Høyde

    1.4 cm
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - levetid
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Driftsfuktighet

    30 - 75%
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HP SFP+ zl Module Rack Shippable HPE 2-Port SFP+/ 2-Port CX4 10GbE yl Module, 6120XG Blade Switch, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G-4XG Switch, SFP+ zl HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl