Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

StarTech.com 10/100 Mbps Single Mode Fiber Media Converter SC - 18.6 miles/30...

StarTech.com 10/100 Mbps Single Mode Fiber Media Converter SC - 18.6 miles/30...

StarTech.com - 10/100 Mbps Single Mode Fiber Media Converter SC - 18.6 miles/30km over (ET90110SM302)

Art no: ET90110SM302
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • Dataoverføringshastighet: 100 Mbps
  • Ethernet, Fast Ethernet

Ikke på lager

2 069,-

Spesifikasjon

Tilbehør

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com 10/100 Mbps Single Mode Fiber Media Converter SC - 18.6 miles/30km over Single Mode SC Fiber (ET90110SM302) - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Lokalisering

    Nord-Amerika, Storbritannia, Europa
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    30 km
  • Strømforsyning

    AC 120/230 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    9.5 cm x 16 cm x 2 cm
  • Vekt

    0.6 kg
  • Fabrikantgaranti

    2 års garanti
  • Designet for

    P/N: ETCHS2U, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Farge

    Svart
  • Lokalisering

    Nord-Amerika, Storbritannia, Europa
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    30 km
  • Egenskaper

    Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus, robust
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x nettverk - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC, RoHS
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Påkrevd nettspenning

    AC 120/230 V
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    9.5 cm
  • Dybde

    16 cm
  • Høyde

    2 cm
  • Vekt

    0.6 kg
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 2 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90%
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    P/N: ETCHS2U, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA
Cookie Settings