Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

StarTech.com 10/100 Mbps MM Fiber Media Converter ST 2 km - Fibermedieomforme...

StarTech.com 10/100 Mbps MM Fiber Media Converter ST 2 km - Fibermedieomforme...

StarTech.com

Art no: ET90110ST2
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 100 Mbps
  • Ethernet; Fast Ethernet

På lager (3)

843,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com 10/100 Mbps MM Fiber Media Converter ST 2 km - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / ST flermodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Strømforsyning

    AC 120/230 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    9.5 cm x 16 cm x 2 cm
  • Vekt

    0.6 kg
  • Fabrikantgaranti

    2 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Egenskaper

    Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC, RoHS
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Påkrevd nettspenning

    AC 120/230 V
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    9.5 cm
  • Dybde

    16 cm
  • Høyde

    2 cm
  • Vekt

    0.6 kg
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 2 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90%