Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

SmartOptics SO-SFP-1000Base-SXD - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LA...

SmartOptics SO-SFP-1000Base-SXD - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LA...

SmartOptics

Art no: SO-SFP-1000BASE-SXD
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Fast Ethernet; Fibre Channel

Ikke på lager

252,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics SO-SFP-1000Base-SXD - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN, Fibre Channel
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100Base-SX, 1000Base-SX, Fiberkanal
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN, Fibre Channel
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.34 cm x 5.55 cm x 1.072 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-SX, 1000Base-SX, Fiberkanal
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN, Fibre Channel
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Fibre Channel / Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hunn x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    IEC 61000-4-2, Laser Class 1, FCC CFR21 Part 1040, EN 60825, RoHS, FCC CFR47 Part 15 B
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.34 cm
  • Dybde

    5.55 cm
  • Høyde

    1.072 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C