Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

SmartOptics SO-QSFP28-PSM4 - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100 Gigabit Ether...

SmartOptics SO-QSFP28-PSM4 - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100 Gigabit Ether...

SmartOptics

Art no: SO-QSFP28-PSM4
  • QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Plugginnmodul
  • 100 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

5 619,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics SO-QSFP28-PSM4 - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100 Gigabit Ethernet
  • Enhetstype

    QSFP28-sender-/mottakerenhet - MPO-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100GBase-PSM4
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100GBase-PSM4
  • Datakjedeprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3bm
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100GBase-PSM4 - MPO single-mode
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    MSA
  • Strømforsyning

  • Strømforbruk ved drift

    3.5 watt
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C