Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

SmartOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ZR, DWDM - LC-enkeltm...

SmartOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ZR, DWDM - LC-enkeltm...

SmartOptics

Art no: SO-SFP-10GE-ZR-DXXXX
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

5 292,-

Ønsker du finansiering?

169,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-ZR, DWDM
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-ZR, DWDM
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x nettverk - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP+