Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

SmartOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - ...

SmartOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - ...

SmartOptics

Art no: BRO/FOU-SFP-10GE-SR
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (6)

332,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode hunn x 2