Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

SmartOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus -...

SmartOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus -...

SmartOptics

Art no: SO-SFP-10GE-LR20
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

523,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    20 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    20 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP+