Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - SONET/SDH - LC-enkeltmodus -...

SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - SONET/SDH - LC-enkeltmodus -...

SmartOptics

Art no: SO-SFP-155M-L200D
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 155 Mbps
  • SONET/SDH

Ikke på lager

2 131,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - SONET/SDH
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet

    155 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    SONET/SDH
  • Maks. overføringsdistanse

    200 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Datakjedeprotokoll

    SONET/SDH
  • Dataoverføringshastighet

    155 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Linjehastighet

    OC-3/STM-1
  • Maks. overføringsdistanse

    200 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x nettverk - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)