Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - opp til 40 km - 1310 nm / 15...

SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - opp til 40 km - 1310 nm / 15...

SmartOptics

Art no: SO-SFP-MR25-BX40D-35
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 2.7 Gbps

Ikke på lager

1 059,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet

    2.7 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm / 1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Dataoverføringshastighet

    2.7 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm / 1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x nettverk
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)