Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, Fibre Channel - 1000Ba...

SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, Fibre Channel - 1000Ba...

SmartOptics

Art no: BRO/FOU-SFP-1000BASE-LXD
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Fibre Channel; Gigabit Ethernet

På lager (60)

296,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, Fibre Channel
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX, Fiberkanal
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE, Fibre Channel
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX, Fiberkanal
  • Datakjedeprotokoll

    GigE, Fibre Channel
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Fibre Channel / Ethernet 1000Base-LX - LC hunn x 2
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C