Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

SmartOptics - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - CWDM, 40GBase-LR - LC...

SmartOptics - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - CWDM, 40GBase-LR - LC...

SmartOptics

Art no: SO-QSFP-LX4
  • QSFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

5 684,-

Ønsker du finansiering?

182,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN
  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    CWDM, 40GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    CWDM, 40GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ba
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 40GBASE-SR - LC single-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    MSA
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C