Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

SmartOptics 16G-ER-BR2 - SFP+ transceivermodul - 4Gb Fibre Channel, FICON, 8G...

SmartOptics 16G-ER-BR2 - SFP+ transceivermodul - 4Gb Fibre Channel, FICON, 8G...

SmartOptics

Art no: 16G-ER-BR2
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 14.025 Gbps
  • 4Gb Fibre Channel; FICON; 8Gb Fibre Channel; 16Gb Fibre Channel

Ikke på lager

26 008,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics 16G-ER-BR2 - SFP+ transceivermodul - 4Gb Fibre Channel, FICON, 8Gb Fibre Channel, 16Gb Fibre Channel
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    Fiberkanal
  • Dataoverføringshastighet

    14.025 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    4Gb Fibre Channel, FICON, 8Gb Fibre Channel, 16Gb Fibre Channel
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.45 cm x 5.8 cm x 1.34 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    Fiberkanal
  • Datakjedeprotokoll

    4Gb Fibre Channel, FICON, 8Gb Fibre Channel, 16Gb Fibre Channel
  • Dataoverføringshastighet

    14.025 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Egenskaper

    Hot-swap' modulbytte, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x 16Gb Fibre Channel - LC single-mode hunn x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    Laser Class 1, RoHS, EN 60825-1, MSA SFF-8472, MSA SFF-8431, MSA SFF-8432
  • Strømforsyning

  • Strømforbruk ved drift

    2.25 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.45 cm
  • Dybde

    5.8 cm
  • Høyde

    1.34 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C