Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

ProLabs WS-G5484-C - GBIC-transceivermodul - Gigabit Ethernet, Fibre Channel ...

ProLabs WS-G5484-C - GBIC-transceivermodul - Gigabit Ethernet, Fibre Channel ...

Prolabs

Art no: WS-G5484-C
  • GBIC-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Fibre Channel; Gigabit Ethernet

Ikke på lager

529,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    ProLabs WS-G5484-C - GBIC-transceivermodul - GigE, Fibre Channel
  • Enhetstype

    GBIC-transceivermodul - SC flermodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX, Fiberkanal
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE, Fibre Channel
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Dimensjoner (BxDxH)

    3.327 cm x 6.535 cm x 1.201 cm
  • Designet for

    Cisco Catalyst 2912, 2924, 2948, 2950G-12, 2950G-24, 2950G-48, 2980, 3508, 3512, 3524, 3548, 3550-12, 3550-24, 3550-48, 4418, 4500, 4912; Network Processing Engine G1, uBR7200; Node Route Processor 2SV; Supervisor Engine 1A 2GE, 2-MSFC2, 2-PFC2, II, II-Plus, IV, V, V-10
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere GBIC-Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    GBIC-transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX, Fiberkanal
  • Datakjedeprotokoll

    GigE, Fibre Channel
  • Fiberkanal

    FC-PH, FC-PH-2, FC-PH-3, FC-PI-13
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Egenskaper

    Digital Optical Monitoring (DOM) støtte, Digitaldiagnostikk
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Fibre Channel / Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x GBIC
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, Laser Class 1, EN 60825-1
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    3.327 cm
  • Dybde

    6.535 cm
  • Høyde

    1.201 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco Catalyst 2912MF, 2912MF-XL, 2912MF-XL Enterprise Edition, 2924M, 2924M-XL, 2924M-XL DC, 2924M-XL Enterprise Edition, 2948G, 2948G-GE-TX Gigabit Ethernet Switch, 2948G-L3, 2950G-12, 2950G-24, 2950G-24-EI, 2950G-48, 2950G-48-EI, 2980G, 2980G-A, 3508G XL Enterprise Edition, 3512 XL Enterprise Edition, 3512G XL Enterprise Edition, 3512XL Standard Edition, 3524-PWR XL Enterprise Edition, 3524XL Enterprise Edition, 3548XL Enterprise Edition, 3550-12G, 3550-12T, 3550-24 EMI, 3550-24 PWR EMI, 3550-24 PWR SMI, 3550-24 SMI, 3550-48 EMI, 3550-48 SMI, 4418, 4500 Series Supervisor Engine V-10GE, 4912G Cisco Network Processing Engine G1, uBR7200-NPE-G1 Cisco Node Route Processor 2SV Cisco Supervisor Engine 1A 2GE, 1A 2GE Plus, 1A 2GE Plus MSFC & PFC, 1A 2GE Plus PFC, 2-MSFC2, 2-PFC2, II, II-Plus, IV, V, V-10GE