Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

ProLabs - SFP+ transceivermodul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR, 10GBase-L...

ProLabs - SFP+ transceivermodul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR, 10GBase-L...

Prolabs

Art no: SFP-10G-LR-C
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

1 996,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    ProLabs - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR, 10GBase-LW
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.3 cm x 5.8 cm x 1.4 cm
  • Designet for

    Cisco Nexus 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR, 10GBase-LW
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR/10GBase-LW - LC x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP+
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.3 cm
  • Dybde

    5.8 cm
  • Høyde

    1.4 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco Nexus 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E
Cookie Settings