Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

ProLabs - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-10G-LR) - 10 GigE, 10Gb...

ProLabs - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-10G-LR) - 10 GigE, 10Gb...

Prolabs

Art no: SFP-10G-LR-BXU-C
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10.7 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet; 10Gb Fibre Channel

Ikke på lager

3 254,-

Ønsker du finansiering?

104,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    ProLabs - SFP+ transceivermodul - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    Fiberkanal, 10GBase-LR, 10GBase-LW, 10GBase-BX-U
  • Dataoverføringshastighet

    10.7 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1270 (TX) / 1330 (RX) nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE, 10Gb Fibre Channel
  • Maks. overføringsdistanse

    20 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco SFP-10G-LR
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.34 cm x 5.62 cm x 1.145 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    Fiberkanal, 10GBase-LR, 10GBase-LW, 10GBase-BX-U
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE, 10Gb Fibre Channel
  • Dataoverføringshastighet

    10.7 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1270 (TX) / 1330 (RX) nm
  • Maks. overføringsdistanse

    20 km
  • Egenskaper

    Digital Optical Monitoring (DOM) støtte, Digitaldiagnostikk, latching
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-BX-U - LC single-mode
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, MSA SFF-8472, MSA SFF-8431
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco SFP-10G-LR
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.34 cm
  • Dybde

    5.62 cm
  • Høyde

    1.145 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C