Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

ProLabs J4859C-C - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet, Fibre...

ProLabs J4859C-C - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet, Fibre...

Prolabs

Art no: J4859C-C
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Gigabit Ethernet; Fibre Channel

Ikke på lager

615,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    ProLabs J4859C-C - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, Fibre Channel
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX, Fiberkanal
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE, Fibre Channel
  • Maks. overføringsdistanse

    20 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.37 cm x 5.825 cm x 1.352 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX, Fiberkanal
  • Datakjedeprotokoll

    GigE, Fibre Channel
  • Fiberkanal

    FC-PI-2
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    20 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    2 x Fibre Channel / Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, Laser Class 1, EN 60825-1, MSA
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.37 cm
  • Dybde

    5.825 cm
  • Høyde

    1.352 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C