Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

ProLabs GLC-FE-100FX-C - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Fast Ethernet - 1...

ProLabs GLC-FE-100FX-C - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Fast Ethernet - 1...

Prolabs

Art no: GLC-FE-100FX-C
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 125 Mbps
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

483,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    ProLabs GLC-FE-100FX-C - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Dataoverføringshastighet

    125 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.37 cm x 5.825 cm x 1.352 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    125 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Egenskaper

    Latching
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, Laser Class 1, EN 60825-1, MSA
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.37 cm
  • Dybde

    5.825 cm
  • Høyde

    1.352 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C