Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

ProLabs GLC-BX-D-C - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet, Fib...

ProLabs GLC-BX-D-C - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet, Fib...

Prolabs

Art no: GLC-BX-D-C
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet; Fibre Channel

Ikke på lager

703,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    ProLabs GLC-BX-D-C - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, Fibre Channel
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-BX-D
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1490 (TX) / 1310 (RX) nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE, Fibre Channel
  • Maks. overføringsdistanse

    20 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.37 cm x 5.84 cm x 1.34 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-BX-D
  • Datakjedeprotokoll

    GigE, Fibre Channel
  • Fiberkanal

    FC-PH, FC-PH-2, FC-PH-3, FC-PI-2
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1490 (TX) / 1310 (RX) nm
  • Maks. overføringsdistanse

    20 km
  • Egenskaper

    Digital Optical Monitoring (DOM) støtte, Digitaldiagnostikk
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-BX-D - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, Laser Class 1, EN 60825-1, MSA
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.37 cm
  • Dybde

    5.84 cm
  • Høyde

    1.34 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C