Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Pro Optix - X2-transceivermodul (tilsvarer: HP J8437A) - 10 GigE - 10GBase-LR...

Pro Optix - X2-transceivermodul (tilsvarer: HP J8437A) - 10 GigE - 10GBase-LR...

Pro Optix

Art no: J8437A-O
  • X2-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
Ikke på lager

2 888,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Pro Optix - X2-transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    X2-transceivermodul - SC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP J8437A
  • Fabrikantgaranti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    X2-transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - SC-enkeltmodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP J8437A
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 3 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
Cookie Settings